سم وایت، مدیر محتوای دیجیتال سایت BusinessComparison.com می‌گوید: «این مطالعه میانگین سرعت بارگذاری صفحات وب را در دسکتاپ و تلفن‌های همراه در هر کشور اروپایی بررسی کرده است.» با استفاده از این روش، آن‌ها دریافتند که میانگین زمان لازم برای بارگذاری یک صفحه وب در اروپا در دسکتاپ ۵.۱۷ ثانیه و در تلفن همراه ۸.۷۸ ثانیه است.

بیشتر بخوانید:

  • در کمتر از دو سال بیش از ۲۰ بار هک شدیم!

بهترین و بدترین سرعت اینترنت را کدام کشورها دارند؟

برای بارگذاری صفحات دسکتاپ، سوئد با اختلاف زیادی سریعترین کشور است و تنها ۳.۷۴ ثانیه زمان نیاز دارد. پس از آن فنلاند با ۳.۸۴ ثانیه، دانمارک و لتونی با ۴ ثانیه قرار دارند.

بهترین و بدترین سرعت اینترنت را کدام کشورها دارند؟

بارگذاری صفحات در تلفن همراه نسبت به دسکتاپ طولانی‌تر است و به طور میانگین ۳.۶ ثانیه بیشتر طول می‌کشد. آقای وایت می‌گوید: «دلایل متعددی برای این موضوع وجود دارد. مثلاً مرورگرهای تلفن‌های همراه در بارگذاری فایل‌های عکس و رسانه‌ای بزرگتر مشکل دارند. همچنین اگر اتصال اینترنت ضعیف باشد یا کاربر تعداد زیادی صفحه یا برنامه باز داشته باشد، سرعت پایین می‌آید.»

بهترین و بدترین سرعت اینترنت را کدام کشورها دارند؟

بااین حال، حتی با سرعت پایین‌تر نسبت به دسکتاپ، سوئد همچنان سریعترین سرعت تلفن همراه را در اروپا دارد و یک صفحه در ۷.۴۸ ثانیه بارگذاری می‌شود.در رتبه دوم دانمارک با میانگین ۷.۶۵ ثانیه قرار دارد و پس از آن فنلاند و لتونی به ترتیب با ۷.۸ و ۷.۹۳ ثانیه هستند.

بهترین و بدترین سرعت اینترنت را کدام کشورها دارند؟

در انتهای جدول، ترکیه در سرعت دسکتاپ و تلفن همراه آخرین است و به ترتیب ۱۰.۲۲ و ۱۳.۱۹ ثانیه زمان نیاز دارد. علاوه بر زمین لرزه‌های مخرب اخیر که باعث اختلال در خدمات شده، آقای وایت می‌گوید زیرساخت‌های اینترنتی قدیمی نیز یکی از دلایل کندی اینترنت در ترکیه است.

بهترین و بدترین سرعت اینترنت را کدام کشورها دارند؟

پیش از ترکیه، بلغارستان با سرعت ۹.۳۸ ثانیه در دسکتاپ و ۱۲.۸۹ ثانیه در تلفن همراه در رتبه ما قبل آخر قرار دارد؛ و درنهایت، رومانی سومین سرعت پایین را با ۸.۵۹ ثانیه در دسکتاپ و ۱۱.۹۱ ثانیه در تلفن همراه دارد.

بیشتر بخوانید:

  • واکنش علیرضا معزی به هک‌های پی‌درپی:« وقتی بخش دولتی از مردم عذرخواهی نمی‌کند، چه توقعی باید از بخش خصوصی داشت؟»

  • سرعت اینترنت، صدای روزنامه همیشه حامی دولت را هم درآورد / اول سرعت را زیاد کنید بعدا قیمت را بالا ببرید

  • شما نظر بدهید/ گران شدن اینترنت بر زندگی و کسب و کار شما چقدر تاثیر گذاشته است؟

227323

No comment

دیدگاهتان را بنویسید